Жіноча футбольна команда "Україночка"

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

В церкві "Заповіт Іісуса Христа" в місті Житомирі вже декілька років існує, і не просто існує, а тренується, долає труднощі і розвивається… жіноча футбольна команда. У команді десять дівчат і прекрасний тренер.

Ось що розповідає Катя Докійчук:

"Я знаю, що кожна дівчина команди колись мріяла грати в футбол. Але, на жаль, у нашому місті немає ні жіночих футбольних секцій, ані хорошої можливості розвиватися в цьому. Так, одного разу, коли дівчата збиралися на галявині і ганяли в м'яч, виникла ідея грати в футбол частіше, рухатися і розвиватися в цьому напрямку".

 

Дівчата створили свою футбольну команду і раді кожній дівчині, яка бажає грати в футбол. Дівчата "горять" цим і мають єдину мету: розвивати жіночий футбол у місті та області до вищого рівня через затвердження цінностей здорового способу життя.

Є дуже багато труднощів (в тому числі і з залом для тренувань), але в усьому є Божі чудеса. Він зцілює і відновлює прямо на очах під час тренувань. Навіть те, що є можливість грати, - це велике Боже диво! Дівчата беруть участья у багатьох матчах, в тому числі у товариських матчах в таборі "Благодать".

А як фінансовий бік життя, адже потрібна форма, зал для тренувань, інвентар, проїзд та інше? Пояснює Катя: "Дійсно, для подальшого розвитку дуже потрібне фінансування. Якось у нас виникла можливість написати проект нашого клуба і надіслати його на конкурс проектів до благодійної організації АСЕТ, завдяки чому ми змогли покрити частину наших потреб, але, нажаль, не всі".

Таким чином жіноча футбольна команда "Україночка" грає, рзвивається, несе цьому світу хороші Божі цінності і багато світла! Підтримаємо їх молитвою і своєю любов'ю!

Віталіна Царук

Прес-центр церкви «Заповіт Ісуса Христа»

Категория: