Відеошкола "Крок до мрії" – один з напрямків Творчої студії "DreamStep"

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2 голосов)
   Ідея створення відеошколи для підлітків та молоді виникла у Богдана Яремчука, керівника Творчої студії "DreamStep", не випадково. З дитинства Богдан мріяв знімати художнє кіно, і  щоб воно було веселе і повчальне. Саме зйомкою таких ігрових фільмів займається Творча студія "DreamStep" з 2011 року.

   З часом з’явилась ідея навчати підлітків та молодь знімати кіно. Вирішили — зробили! Восени 2011 року відкрилась відеошкола “Крок до мрії”. Для когось це може бути першою професією чи навіть професією на все життя. Або молода людина просто навчаться робити якісне домашнє відео. В житті згодиться!
   Була набрана перша група (молодь від 12 до 25 років). Збирались по суботах, вивчали відео, основи відеомайстерності, САМІ ПИСАЛИ СЦЕНАРІЇ!
Спільна творча праця сприяла розвитку дружніх відносин. В доброзичливій та невимушеній атмосфері руйнуються стіни недовіри, скутості та проявляються ті таланти, які Бог дарував кожному.

   В команди Творчої студії було бажання і надалі ділитися здобутими навичками. І в лютому цього року відкрився новий сезон відеошколи “Крок до мрії”, запросили ще більше молоді. Зробивши аналіз навчання в першому сезоні, програму другого сезону вирішили вдосконалити та більше уваги приділити саме практиці.

   Про подальші плани розповідає Богдан Яремчук:
- Основна ціль, для якої ми розпочали цей проект, - це допомогти молоді розкрити свої таланти, поділитися з ними тими цінностями, які є в наших серцях. Ми разом будемо знімати художнє кіно, допомагати один одному, товаришувати. В подальших планах — зробити кінофестиваль короткометражних фільмів. Якщо ви мрієте знімати художнє кіно або мрієте бути артистом — приєднуйтесь! Ми допоможемо вам розкрити ваш талант.

 
Заняття проходять щосуботи о 13.00 за адресою: Житомир, вул. А.Щасного, 9.
Запишись за телефоном: 063-226-49-39, Надія.
ВХІД ВІЛЬНИЙ!
Категория:

Відеошкола "Крок до мрії"

Відеошкола "Крок до мрії"

Командою Творчої студії "DreamStep" ми почали відеошколу "Крок до мрії" в жовтні 2011. Ідея прийшла від Бога. Просто було бажання, крім того, що ми почали знімати фільми, спілкуватися з молоддю і ділитися тим, що вміємо ми. Вирішили спробувати. Почали. До нового року ми провели 7-8 зустрічей. В 2012 році запросили ще більше людей і 18 лютого відкрили 2 сезон відеошколи!

 

Цілі школи:

Познайомитися і подружитися!

Допомогти молодим людям розкрити свої таланти!

Разом знімати короткометражне ігрове кіно!

Поділитися тими цінностями, які є в наших серцях!

 

Плани на майбутнє:

Продовжувати відеошколу, розширятися.

Є ідея зробити кінофестиваль короткометражних фільмів.

 

Що саме відбувається на школі?

В цьому році ми вирішили не давати просто теоретичну інформацію про зйомку, камери та ін., але акцентувати увагу на тому, що молоді люди хочуть робити. Ми дивимось різні відео, пишемо сценарії до "Наших історій", влаштовуємо зйомки, знімаємо, і трошки розказуємо теорію, а також п'ємо чайок) Приходить зараз 15-20 чоловік (в основному 13-16 років). Весело, цікаво.

Запрошуємо молодих людей від 12 до 25 років!

Заняття проходять щосуботи за адресою: вул. А.Щастного, 9 з 13.00 до 15.00 (Запис за телефоном 063-226-49-39 Надія).