Проект "Человек по сердцу Бога"

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

21 лютого 2016 року служителями Церкви для дітей було організоване служіння «Людина по серцю Бога».

Дітей об'єднали в чотири команди, яким необхідно було пройти декілька пунктів. Кожну команду очолювали випускники недільної школи: Гриб Христина, Мальована Настя, Іванкевич Діана, Кондренко Нікіта, які служать та з радістю допомагають.

 

 

 

 

 

 

 

 

На першому з них, «Секрет всередині» діти розглядали різні фото і намагались «обрати собі друга». Наставники підводили дітей до висновку, що люди обирають за зовнішністю, а Бог дивиться на серце, яке потрібно тримати у чистоті.

 

 

 

       

 

 

 

 

На наступному пункті « Е привід для радості» діти танцювали, співали для Бога. Вони дізнались, що прославлення Бога – важлива частина християнського життя і славити Бога потрібно незалежно від обставин.

Також діти могли проявити свої таланти та виготовити відзнаку «Я – дитина Царя» власними руками, а почули про те, що у кожного є люблячий Батько, Який завжди поруч і  піклується про них.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікаво було дітям дізнатись «Формулу щастя» від Давида. Наставники разом з дітьми досліджували Псалом 1 і дійшли до висновку, що ця формула виглядає досить просто: постійно читати Слово Боже та виконувати його в своєму житті.

Формуванню дружніх стосунків допомагала спільна гра на єдність, веселі конкурси. Наставники дітям донесли істину про справжніх друзів на прикладі Давида та Іонафана.

 

 

 

 

 

 

Була також і «смачна зупинка», під час якої діти могли не тільки підкріпитись, але й почути Псалом 22, старші діти могли послужити меншим та поділитись своїми свідченнями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Такі служіння допомагають дітям більше пізнати Бога, об'єднують як наставників, так і дітей.

 

 

 

 

 

 

 

Автори проекту: Крива Наталя, Терехова Ольга.

Відповідальні на пунктах: Голишева Тетяна, Мосейчук Ліза, Терехова Катя, Корсовецька Марина, Дрозд Тетяна, Гребенюк Люда, Марчук Інна, Романчук Юлія, Вербовська Наталія та Опанасенко Оксана.

 

 

Матеріал надала старший служитель Церкви для дітей Наталя Крива

Фото Інеси Тарабукіної