Петиции против пропаганды гомосексуализма

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Дорогі друзі, прошу кожного з вас приділити час на те, щоб підписати усі три петиції, про які написав Танцюра Віктор Зіновійович, в тексті нижче.

По можливості, прошу поширити цю інформацію по ваших контактах та провести роз’яснювальну роботу.

 

 

Я з жахом усвідомлюю, що в деяких школах України вже почали навчати, що сексуальні збочення (гомосексуалізм, лесбійство і т. п.) є нормою. Розпорядження Кабінету Міністрів (див петиції) зобов'язує, щоб до 2020 року це було введено в усіх школах України. Цим же розпорядженням передбачається легалізація одностатевих шлюбів та усиновлення дітей такими парами. В деяких європейських країнах, де люди були пасивними, такі процеси вже стали практично незворотніми, а за критику таких збочень навіть саджають до в'язниці. Але в деяких країнах, де люди активно протистали, вдалося зберегти традиційні християнські сімейні цінності. Дорогі друзі, наша пасивність може виявитись злочинною. Наші діти, внуки, правнуки можуть запитати нас, чому ми мовчали. Закликаю вас підписати петиції до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів: «Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей». Прошу підписати всі три петиції та максимально поширити серед своїх друзів, знайомих та рідних. 
Петиції знаходяться за посиланнями:
- електронна петиція до Президентаhttps://petition.president.gov.ua/petition/42484
- електронна петиція до Верховної Радиhttps://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070
- електронна петиція до Кабінету Міністрівhttps://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

Відеоінструкції для створення акаунтів та підписання петицій знаходяться за посиланнями: https://docs.google.com/…/1IYQmX5TZNlBwFCiG9mlsxH2SEFd…/edit

З повагою,

директор РО УМТ "Світло на Сході"

Павло Давидюк

Категория: