Новости мира

Мирна акція «Україна за сім’ю»

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

4 квітня в Києві в урядовому кварталі відбулась мирна акція «Україна за сім’ю». На акцію вийшли декілька тисяч людей, серед яких були не тільки кияни, але й представники Житомира, Рівного, Дніпра, Переяслав-Хмельницького, Бердичіва, Новограда-Волинського та інших міст і містечок.

Категория:

Петиции против пропаганды гомосексуализма

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Дорогі друзі, прошу кожного з вас приділити час на те, щоб підписати усі три петиції, про які написав Танцюра Віктор Зіновійович, в тексті нижче.

По можливості, прошу поширити цю інформацію по ваших контактах та провести роз’яснювальну роботу.

 
Категория:

На велосипедах по Европе или Рожденные из сердца

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

«Как прекрасны на горах ноги благовестника, возвещающего мир, благовествующего радость, проповедующего спасение..» (Исаия 52:7).

Шестого июля из Киева в Житомир приехала команда велосипедистов в рамках акции «Украина без сирот», организованной Альянсом «Украина без сирот». Житомир оказался первым городом на маршруте велопробега.

На следующий день велосипедисты поехали в Новоград-Волынский, дальше – Ровно, Луцк, Червоноград, Львов и – 9 стран Европы. Это больше пяти тысяч километров на велосипедах за два месяца.

Категория:

Молитва за християнську сім’ю

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

21 травня християни Житомиру зібрались для спільної молитви за традиційну сім’ю і збереження біблійних сімейних цінностей.

Усілякі сексуальні збочення, саме те, що у всі часи засуджувалось суспільством, намагаються прийти в наше життя. Спочатку потроху, а далі більш відверто це демонструвалося з екранів ТВ та в інтернеті. Ці інформаційні продукти стали поштовхом для розхитування сталої суспільної думки, ніби нашіптування змія в Едемі: «А чи правда…». І цьому сьогодні є продовження, бо одностатеві шлюби хочуть змінити саму суть сім’ї. Весь цей рух направлений проти Божого творіння – людини. Ламаючи поняття сім’ї, спотворюючи взаємини між статями, через декілька десятків років перестануть народжуватися діти, згасне людський рід.

Що з нами станеться, залежить від нашої позиції сьогодні та нашого ставлення до цього питання – чи дамо ми відсіч. Бо завтра може бути вже запізно.

Категория:

Житомир відсвяткував Пасху

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

«…Бо наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений» (1 Послання до Коринтян 5:7).

В неділю 1 травня християни Житомира відсвяткували Пасху. Вже багато років це свято з’єднує вірян різних церков та конфесій. І цього року із сцени вітали з Пасхою і благословляли житомирян разом і православні, і католики, і євангельські священики. Групи прославлення з різних церков співали святкові пісні. І люди, які зібрались навколо сцени, не бачили відмінностей у тих, хто стояв поруч – всі прийшли на спільне свято, щоб подякувати Богові за Сина Його Ісуса Христа.

Нам є за що молитися і дякувати Богові, бо нема більшого благословення ніж те, коли всі священики разом в єдності моляться за своє місто, народ і країну.

Першою запросили до слова начальника управління по зв’язках з громадськістю, прес-секретаря міського голови Рибак Анастасію:

Категория:

Пасха – свято виходу та спасіння

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Пасху в України ще називають Великоднем, бо це дійсно не тільки найсвітліше християнське свято року, але й найголовніша подія останніх майже двох тисяч років. Це радісне свято, бо Спаситель Ісус Христос Своїм воскресінням подарував нам надію на життя вічне. Про це нам потрібно згадувати кожного дня, а не тільки пасхального ранку. Бо Ісус воскрес тільки один раз і вже більше не вмирав. Він живий Бог.

А чи всі розуміють суть цього свята і яку воно несе звістку? Хтось вважає, що це свято писанок-крашанок та здобних калачів. Але для Бога важливе наше серце, а не кошик з їжею. Бог зробив все, щоб людина могла змінити своє життя – дав Біблію, слово Своє, дав священиків, щоб добра звістка Євангелії була проповідана по всій землі.

Категория:

Чи потрібно молитися за дітей

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Батьки часто не замислюються, звідки в життя їхніх дітей приходять проблеми – хвороби, суїциди, наркотики, бродяжництво; пізніше - розлучення, безбатченки...

Що ж відбувається з дітьми? Чому ці негаразди приходять в їхнє життя? Начебто нормальна сім'я – а дитина ...

У сучасному світі батьки часто просто не вважають чимось суттєвим молитву за дітей. Деякі вважають її просто забобоном, архаїзмом, бабиною змовою.

Та чи діє насправді молитва на життя дитини?

У першу чергу слід усвідомити, що діти – не наша власність. До певного терміну жінка не підозрює, що всередині неї зародилося життя. І навіть коли вона про це дізнається, не може з упевненістю визначити стать дитини, хоча й вибір невеликий. Навіть при сучасному розвитку медицини неможливо визначити, на кого буде схожий малюк, поки він не підросте, якого кольору в нього будуть очі та волосся. З цього можна зробити висновок, що не ми творці своєї дитини, ми тільки беремо участь у процесі творіння.

Категория:

Бути добрими батьками

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Сім'я під загрозою руйнування. І це руйнування є наслідком процесів, що відбуваються не тільки в нашому, але й в світовому суспільстві.

Сім'я – це місце, де людина народжується та формується як особистість. Родина повинна бути осередком безпеки і любові. Але зараз вона піддається потужним атакам диявола, ворога всього Божого. Телебачення спокусливомотивує подружню невірність, розлучення, одностатеві шлюби, вільне кохання, феміністичний рух, життя без дітей. Це все стратегії ворога людських душ. Переглядаючи телепередачі та фільми, люди підпадають під вплив «нових» віянь.

Автор сім'ї – Бог. Саме Він, як Творець, створив сім'ю. Ніхто інший – ні держава, ні закони, ні люди. Тому Він пильнує за Своїм творінням, Він найбільше бажає, щоб Його святиня залишилася в чистоті.

Категория:

Різдво в Житомирі православні, католики та протестанти святкували разом

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

7 січня на площі Корольова в Житомирі зібралися віруючі різних християнських конфесій, щоби разом відсвяткувати Різдво. Кожен священик привітав зібрання зі святом, приготував слово та благословення, яке проголосив зі сцени на народ, на місто та на всю Україну.

Відкрив святкове зібрання пастир євангельської церкви «Заповіт Ісуса Христа», єпископ центру об’єднання християнських євангельських церков України Олександр Дехтяренко:

-  Вітаю вас, браття і сестри! Вже сімнадцятий рік ми збираємось на центральній площі міста, щоб звершити богослужіння. Можливо, воно не дуже схоже на те, до якого ви звикли у своїй церкві. Але нас єднає один Бог Отець, Син і Святий Дух.

Категория:

З Різдвом Христовим!!!

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Категория: