Новий проект для дітей «Сумка самарянина» в Житомирі

0
Ваша оценка: Нет

Нарешті у березні 2015 року у нашій церкві розпочалося служіння "Сумка самарянина". Це проект міжнародної благодійної організації, який уже приносить вагомі плоди у багатьох церквах. Його мета - познайомити дітей з Богом, привести їх до Ісуса, щоб вони обрали вірний шлях у житті.

У рамках проекту віруючі сім'ї у США збирають і передають подарунки для українських дітей. А християни українських церков запрошують невіруючих дітей з батьками на свято, де ці подарунки одержують дітки. На жаль, цього року подарунки дуже довго йшли до нас (мали бути на Різдво, а їх отримали в кінці лютого), але діти чекали їх з нетерпінням і свято відбулось!

Для молодших діток віком від 3 до 5 років свято відбулося 7 березня. З запрошених сто п'ятдесят дев'ять діток, на перше свято прийшли сто дванадцять. Малеча із задоволенням брала участь у розважальній програмі.

Наступної суботи, 15 березня, було проведено три захоплюючі свята для дітей віком 6-14 років, на які прийшли 300 дітей.

Служителі Церкви для дітей підготували та провели цікаві вистави на тему Різдва. Затримка проведення свята для діток сталася через те, що подарунки затримались в дорозі.

Атмосфера була приємна, тепла, домашня. Діти дивилися вистави, затамувавши подих. Як виявилося, майже ніхто з дітей не знав, що таке Різдво, максимум, вони могли сказати, що Різдво - це свято. З вистави діти дізналися, що таке Різдво Христове, і як народився Ісус Христос.

Усі діти залишилися дуже задоволені і святковою програмою, і подарунками. Дуже приємно було дивитися на батьків, які прийшли з своїми дітками. Але найголовніше те, що люди, які поки що не знають Бога, прийшли до Його дому - до Церкви!

Далі дітей запросили у «Найвеличнішу подорож», що містить 12 євангелізаційних зустрічей для дітей з невіруючих родин. А ще багато гуртків! І кожен може обрати те, що йому найбільше подобається. На гуртки записалось 80 діток.

В команді служіння «Сумка самарянина» близько тридцяти християн - це небайдужі люди з відкритими люблячими серцями. Заняття в гуртках починаються з 28 березня. Також служіння проводитиметься в інтернаті. І навіть якщо Ви не були на святі для дітей, ще не пізно приєднатися до гуртків.

Бог нам дає шанс! Неможливо бути байдужими до дітей!

Гості свята поділилися з нами своїми враженнями від свята для їх діток та трошки розповіли про себе.

Свято відвідали дві сестрички і братик: Таня (8 років), Ксюша (5 років) і Максим (3 рочки). Вони не з багатої сім’ї, і не часто відвідують такі програми. Дітям сподобалась і вистава, і подарунки. Іграшки їм батьки не купують, бо коштів не вистачає навіть на найнеобхідніше. Коли діти побачили вміст їх подарункових наборів, то не могли повірити, що усе це їм - різні іграшки, розмальовки і до них кольорові олівці. Також малята були задоволені і іншими корисними та необхідними речами, що також знайшли у подарунках - шкарпетки, рушник, зубні щітки та пасту.

Діти вміють радіти, не дивлячись на нелегкі життєві обставини, люблять гратися і малювати. Таня записалася на гурток “Рукоділля”, вона дуже творча, особливо любить роботи з бісеру! Їхня бабуся була віруючою, вона навіть молилася разом з своїми онуками. Це тільки початок життєвого шляху цих діток, але віримо, що Бог їх поведе за собою і дасть їм краще життя!

На свято прийшли братик та сестричка з Денишів - Даша (8 років), Рома (11 років), у них є ще молодший братик Богданчик, якому нема двох рочків. Ці діти починають своє життя у дуже важких умовах, бо батьки часто випивають. Батько постійної роботи не має, буває, десь підробляє, мама — у відпустці по догляду за дитиною. Їм відключили електрику за несплату, і всю зиму сім'я залишалась без світла. Погрожували відключити і газ, але допомогли сусіди, які підтримують дітей матеріально, дають їжу, щоб діти не були голодні.

А діти чудові! Вони з захопленням дивилися виставу, дуже зраділи подарункам. У подарунках були іграшки, розмальовки, олівці, ножиці, цукерки. Діти дуже вдячні! Вони хочуть також ходити на гуртки.

Діти мріють про краще життя! Мріють про нові портфелі і про те, щоб їх любили батьки і приділяли їм увагу.

Ще завітали на свято з Сонячного братик з сестричкою - Богдан (9 років) та Сніжана (12 років). Ще у них є молодший братик Максим (2 роки). Ці діти також з небагатої сім'ї. На жаль, їхня мама, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, вживає алкоголь. Від цього дуже страждають діти, адже їм не вистачає уваги і турботи. Діти мріють коли-небудь поїхати на море.

Богдану і Сніжані дуже сподобалася вистава, приємні сюрпризи та подарунки! Ці діти добрі і щедрі, вони вміють любити усім серцем і щиро вірити! Невипадково вони прийшли на свято. Вірю, що за допомогою служіння “Сумка самарянина” Бог їх поведе і збереже у подальшому житті!

Ще раз нагадуємо, що з 28 березня починають працювати гуртки. Запрошуємо дітей від 3 до 14 років. Час радіти життю, пізнавати нове, чудове і надзвичайне! Час бути щасливими!

 Просмотреть видео:

Для запису на гуртки звертайтеся за тел.: 0933244651 Наташа Гемальдинова

 

Віталіна Царук

Прес-центр церкви «Заповіт Ісуса Христа»

Фото Дмитра Давидова

Категория: