Найщасливіші моменти життя

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Коли були найщасливіші моменти вашого життя?
Колись у дитинстві? В юності? В молодості? Чи, можливо, будуть колись?

Ох, як не хочеться прокидатися вранці... Так солодко спати у теплому ліжечку...
Але мене будить мій маленький синочок, він вже прокинувся і кличе маму, бо хоче любові і турботи саме зараз. Дитина не вміє чекати.
Я думаю: „Як же нам пощастило, що Бог вміє чекати й чекає. Часто Він кличе нас, просить щось зробити чи кудись піти, але ми не поспішаємо... Розмірковуємо: „Це Бог чи ні? Треба вставати чи, може, обійдеться без нас? Посміхнутись і зробити чи пожаліти себе ще трішечки?”.
Я знаю точно - треба вставати й іти! Я беру на руки синочка. Його погляд, посмішка, безмежна довіра – це і є найщасливіші моменти мого життя! Ці моменти треба цінувати зараз і сьогодні. Найкращі моменти життя нам дарує вірний і люблячий Небесний Батько, якщо ми відповідаємо на Його любов.

Запитаю у людей, чи вони щасливі. Які найщасливіші моменти їхнього життя?

Наталія:


– Щастя – це особливий стан душі, коли ти точно знаєш, що живеш не марно, коли можеш втілювати в життя прекрасне. Адже любити, радіти, дружити – це прекрасно. Для мене особисто щастя – займатися улюбленою справою, тим, що йде від серця. Іноді це улюблена робота – майстер нігтьового дизайну, іноді фотографія, іноді вивчення іноземної мови, іноді подорожі, а іноді просто прогулянка по місту на самоті або з справжнім другом.

Алла:
– Прокинулася – і вже щаслива. Щаслива, бо чутлива до всього, що створив Господь: світить сонечко – це щастя. І навіть якщо йде дощ та надворі похмуро – це також щастя, адже дощ навіває мені спогади... спогади про людей, яких я люблю...
Я працюю у лікарні і багато бачила... Буває, потрапляють у лікарню діти без мами. У маленької дівчинки, Насті, немає мами, і вона готова усе віддати за краплинку уваги, за те, щоб з нею поговорили, щоб її пригорнули. Скажеш їй тепле слово – і вона просто розцвітає! На жаль, моя мама померла, але я вірю, що ми зустрінемось на небесах. Це також дає мені щастя.
Я щаслива, що біля мене є люди, мої діти й онуки, є ті, кого я дійсно можу назвати друзями!
Я навчилася цінувати те, що маю: руки, бо можу працювати, щоб бути корисною, ноги, бо можу ходити і прийти туди, де я потрібна. Щаслива, що можу бути небайдужою, допомагати і бути потрібною людям і Богу!

Людмила:

– Дев’ять років тому я прийшла до Бога і переоцінила все своє життя, моє ставлення до себе і до людей. До цього була алкозалежною, хворіла цирозом, епілепсією. Моя сім’я була зруйнована — чоловік покинув, діти були в дуже поганому стані. Я шукала вихід, „кодувалася”, лікувалася протягом п’яти років, але марно. Тільки зустріч з Богом врятувала мене від смерті. Я зрозуміла, що життя — це дорогоцінний дар від Бога.
Я почала любити природу, кожну пору року. Сім’я моя відновилася, чоловік повернувся до мене. Господь подарував мені бізнес, служу в церкві – прибираю приміщення. Коли приходить якась важка обставина, згадую, як важко було колись, і як Бог звільнив мене. Я кожного разу приймаю рішення бути щасливою, незалежно від обставин, від того, що кажуть про мене люди. Якось запитала: „Господь, чому я така щаслива? Мільйон на голову не впав, машину мені не подарували...”. І отримала відповідь, що коли людина має вдячне серце, вона щаслива. Дякую Господу, що вивів мене з важких обставин, за кожен момент мого життя. Прошу, щоб Він навчив мене любити.
Завтра може не настати. Тоді чому мені не прожити сьогоднішній день щасливою? Адже невдоволеним можна бути чим завгодно і, навіть, собою. Але бути „без претензії”, любити Бога і усе Його творіння – це і є секрет мого щастя!

Інна:


– Почему я счастлива? На самом деле все очень просто — это мое решение быть сегодня в хорошем расположении духа или позволить дню утечь бесследно. Каждый день для меня - это как новая маленькая жизнь. Для каждого из дней у меня есть свои мечты и планы, в которые свои коррективы может вносить только Бог. Между прочим, это и делает меня счастливой. Когда я слушаю Бога, у меня нет сомнений и разногласий, которые терзают меня, когда я выбираю советы людей. В целом меня делает счастливой свобода — свобода быть собой, свобода делать все ( кроме греха, разумеется ). А если это кому-то еще и доставляет радость, тогда вдвойне приятней.
Самый прекрасный момент в моей жизни - это утро, когда я просыпаюсь и понимаю, что сегодня я все сделаю лучше, чем вчера. Источник моей постоянной радости - это понимание того, что Бог никогда не оставит меня и что мое имя записано в Книге жизни. И, конечно же, ощущение любви Божьей вокруг и внутри себя.
Я думаю, что для каждого счастье выражается в чем-то своем. Очень важно не осуждать кого-то за его мечты, а принимать людей такими какими они есть. Это тоже очень-очень-очень большое счастье принимать и быть принятым!

Андрій та Марта:


– Сьогодні особливе щастя для мене – це розуміння того, що Бог є в моєму житті. Дивлячись в своє минуле, можу сказати, що Бог завжди був зі мною. Я впевнений, що моє сьогодення і моє майбутнє буде найщасливішим.
Я бачу турботу Бога у всьому – в особистому удосконаленні, в сім’ї, служінні, друзях. Я щасливий, що сьогодні завдяки Господу я маю віру в краще майбутнє, мир у своєму серці та у своїй родині. Це все неможливо придбати, це просто Божа благодать.
Присутність Бога в моєму житті дарує мені багато радості, любові, багато того, для чого недостатньо слів, але так необхідно мати кожному. Все, що я маю у житті, подарував мені Бог. З Ним я ніколи не відчуваю себе самотнім та пригніченим, бо Він є любов і дарує життя з надлишком.
Господь подарував мені людей, які поруч зі мною. Саме вони так часто підтримують мене, просто люблять без усіляких умов та причин. Всі вони також є великою частиною мого особистого щастя.

– Сьогодні я справді щаслива людина. Я намагаюсь відшукати радість та щастя у кожному дні. Звичайно ж, моє щастя та натхнення сьогодні – це моя родина.
На мою думку, сім’я – це найдорогоцінніше та найбільше багатство, яке може мати людина. Іноді нам може здаватися, що це щось просте та звичайне. Проте варто пам’ятати, що те найважливіше, що є в родині, людина може не зустріти ніде – це любов і прийняття.
Люблячий погляд мого чоловіка, щира посмішка сина та підтримка наших батьків – це дійсно велике щастя для мене. Я щаслива, коли спостерігаю за тим, як росте мій син, як він говорить мені своє перше «ЛЮБЛЮ» - це справжня радість.
Мій чоловік – це величезна підтримка для мене, це подарунок Бога на все життя. Він не тільки мій коханий чоловік, але й справжній друг для мене. Наша міцна родина, наші чисті та справжні стосунки роблять мене сьогодні найщасливішою.

Богдан та Віта


– Я щасливий кожну хвилину свого життя! Щасливий, тому що я маю спасіння і живу з Господом! У мене прекрасна сім’я: кохана дружина і маленький синочок. Щасливий, тому що займаюся тим, що мені подобається: знімаю фільми і навчаю інших, як це робити. Для мене велике щастя мріяти і досягати своїх цілей, мати вірних друзів і самому бути другом, який завжди підтримає, розвеселить і прийде на допомогу.
І взагалі я щасливий, тому що живу, і живу в Україні!

– Мене робить щасливою мій Бог, мій коханий чоловік, наш синочок, мої близькі люди – рідні, дівчатка з групи, хороші знайомі. Я щаслива, що знайома з Господом, що Його неможливо у мене забрати. Бо Він завжди поруч, Він підтримує, вірить в мене, любить.
Я щаслива, коли мій чоловік дарує мені квіти, коли ми ходимо на побачення. Коли ввечері ділимося тим, що показував чи говорив Господь протягом дня. Коли я стомлена лягаю спати і залишаю немитий посуд на ранок, а прокинувшись бачу, що чоловік усе помив. Це також щастя!
Величезне щастя бачити, що синочок стоїть у ліжечку, посміхається та співає або щось розповідає, обнімає… Він дарує дуже багато щастя!
Щаслива, коли можу почитати книжку, чи подивитися фільм, коли фотографую, малюю, шию, коли спілкуюсь з кимось „по-душам”.
Щаслива, що Бог благословив мене можливістю служити моїй групі та іншим людям.
Щаслива, коли бачу, як Господь дивовижно працює з людьми, коли я можу для Нього і для людей щось добре зробити.

P.S. А ти щасливий? Якщо ти можеш дихати, то бути щасливим у Божому світі чи не бутице тільки твій вибір!

Прокинулась щасливою,
Бо знаю, в Кого вірую!
Він дав мені натхнення жити!

Я так чудово створена,
У мене все в гармонії,
Я маю серце, щоб любити.

Є очі – дощ і сонце бачу,
Хочу сміюся, хочу – плачу.
Є ноги – я можу ходити!

Я маю руки – це на користь,
Допомогти тому, хто просить,
Теплом душі серця зігріти.

Я не одна – і це прекрасно,
Я маю друзів – ось це щастя!
Дарую посмішку, щоб посмішку зустріти!

Щаслива, що живу у цьому світі,
Що можу просто дарувати квіти
І дякувать щодня за щастя жити!

 

Автор тексту та фото Віталіна Царук

Прес-центр церкви "Заповіт Ісуса Христа"
 

Категория:

Дякую Богу за все!!!!!!

Дякую Богу за все!!!!!!