Мирна акція «Україна за сім’ю»

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2 голосов)

4 квітня в Києві в урядовому кварталі відбулась мирна акція «Україна за сім’ю». На акцію вийшли декілька тисяч людей, серед яких були не тільки кияни, але й представники Житомира, Рівного, Дніпра, Переяслав-Хмельницького, Бердичіва, Новограда-Волинського та інших міст і містечок.

По вулиці Грушевського на кілька сотень метрів стояли люди різного віку з плакатами, на яких написані заклики проти пропаганди гомосексуалізму і на захист справжньої сім’ї: «Є родина – є країна», «Діти – це майбутнє України», «Діти мають право на тата і маму», «Щаслива родина – щаслива країна!», «Без мами і татка не буде дитятка», «Батьки проти розбещення дітей», «Школа – не місце для сексуальних експериментів», «Заклади освіти – не для пропаганди гендерної ідеології», «Гендерна ідеологія калічить дітей», «Ні – пропаганді гомосексуалізму», «Україна – не Содом!» та інші.

В нормальній сім’ї батьком є чоловік, матір’ю – жінка, а діти від народження мають стать – хлопчики та дівчатка. Здавалося б, що тут захищати, хіба має бути інакше? Але настав час, коли сім’я потребує захисту.

Руслан Кухарчук, голова громадського руху «Всі Разом!»:

Ця акція – не політична. Ви не бачите тут партійних або політичних прапорів. Лише національні символи, українські прапори і сімейні гасла.

У нас проста вимога і прохання: відновити петицію на сайті Президента; по всій президентській вертикалі районні і обласні адміністрації повинні реалізовувати державну політику на захист сім’ї та сімейних цінностей.

Ми вимагаємо, щоб політичні сили, партії і фракції в парламенті виступали публічно і демонстративно на захист сім’ї в Україні.

Ми вимагаємо від нашого уряду сприяти укріпленню, розвитку та захисту інституту сім’ї, подружжя, батьківства і дитинства.

Будь-які дії, спрямовані проти сім’ї, мають бути заборонені як такі, що підривають моральні цінності та створюють загрозу для національної безпеки України.

Ми будемо підтримувати тих, хто буде захищати сімейні цінності, бо сім’я – це основа існування українського народу.

Адріан Буковинський, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я»

Петиція показала, що ми хочемо абсолютно нормальні, зрозумілі, людські речі.

Ми вимагаємо, щоби уряд не впроваджував в школах програми, згідно яким дітей будуть навчати, що вони можуть вибирати собі стать, як їм заманеться. Також неприйнятно, що дітям будуть пропагувати, що союзи двох хлопців чи двох дівчат – це нормально.  Це абсурд і веде до виродження нації!

Ми не дозволяємо уряду за кошти платників податків підтримувати гей-паради, марші рівності.

Ми проти того, щоб на законодавчому рівні вводилось поняття «сексуальна орієнтація». Орієнтація кого і до чого?

Деякі депутати вимагають прийняти Стамбульську конвенцію. Вони подають її так, ніби ця конвенція проти насильства над жінками. Але вони змовчують, що в 3 статті цієї Конвенції є визначення гендера, як соціальної статі. Тобто людина може вибирати собі стать.

Ми проти того виступали в петиції, щоб терміни «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність» вносились в Трудовий кодекс.

У нас нормальні людські вимоги, які захищають наших дітей, сім’ю і країну в цілому.

Нагадую, що це попереджувальна акція.

На сайті Президента було зібрано 23 тисячі підписів громадян України під петицією В.З. Танцюри «Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї», але ця петиція була видалена за бажанням однієї людини.

Танцюра Віктор Зіновійович, пастор церкви євангельських християн:

Зараз є страшна загроза в тому, що в Україні будуть впроваджені гендерні норми.

Петиція в підтримку сімейних цінностей була достроково знята за сайту Президента за вимогою однієї людини. Вона вгледіла в цій петиції загрозу ЛГБТ спільноті. Захист сім’ї сьогодні – це загроза ЛГБТ спільноті?! А що буде завтра?! І позиція 23 тисяч українців, які вже підписали петицію, не має ваги?!

ЛГБТ спільнота складає менше 1%, але вони хочуть диктувати свої умови мільйонам українців. Їх дуже мало, і це нас присипає, бо ми думаємо – що вони можуть зробити, адже їх небагато. Але вони дуже агресивні і дієві і діють підступно, домагаються свого, не гребуючи ніякими методами.

Вони хочуть диктувати свої умови в Україні, так як диктують вже в багатьох європейських країнах, які втратили час, коли могли цьому протистояти. І вже дійшло до того, що багато законів захищають права ЛГБТ, і християни не можуть на законних підставах відстоювати християнські цінності. У цих країнах якщо священик назве гріх гріхом, як написано в Біблії, або не повінчає двох чоловіків або двох жінок, то він отримає кілька років тюремного ув’язнення.

Але в Україні ще є час зупинити цю гендерну ідеологію. Україна – християнська держава! Тому давайте разом стояти за християнські сімейні цінності.

Ми благословляємо Президента, щоб він відстоював християнські сімейні цінності і був за народ, а не за тих, хто хоче впровадити в Україну цей мерзенний гріх. Благословляємо Верховну Раду та Кабінет Міністрів, щоб там були люди, які могли захищати християнські сімейні цінності. Бо Україна стане міцною державою лише тоді, коли буде міцна сім’я.

Віталій Орлов, лідер Альянсу «Україна за сім’ю»:

Ми зібрались тут під гаслами сімейних цінностей, які записані в головній інструкції життя – Біблії. Наша головна мета – допомогти державі приймати адекватні рішення відносно сім’ї і сімейних цінностей.

Сьогодні в Україні 70% розлучень, у 63% сімей нема батька. За останні 25 років кількість дітей в Україні зменшилась у 2 рази. У 1991 році це було 13,5 млн дітей, сьогодні 7,5 млн дітей віком до 18 років. Нам потрібно піднімати сім’ю, піднімати батьківство, щоб Україна була країною щасливих сімей.

 

Категория: