Друга неділя листопада – Всесвітній день сиріт

0
Ваша оценка: Нет

8 листопада в церквах України підноситимуться до Бога особливі молитви за дітей, які не мають батьків або залишені батьками напризволяще. В Біблії написано: «Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх…» (Якова 1:27).Це нагадування людям про те, як Бог ставиться до сиріт, і проханнядо Небесного Батька,щоб він благословляв сім’ї, які взяли на себе відповідальність або тільки планують бути прийомними батьками.

Згідно даних Альянсу "Україна без сиріт" більше 83тисяч дітей України виховуються в інтернатах, і лише чверть з них мають статус дитини-сироти. В інших є живі батьки, але вони відмовились від виховання своїх дітей.

Кожна дитина має право на захист та повноцінний розвиток. В Україні налічується більше 30 000 християнських церков, а також сотні благодійних організацій, якіопікуються сиротами, але дітям необхідна– СІМ’Я.Потрібні батьки, які були б готові прийняти дитину не тільки в свій дім, але й у своє серце, стати для неї батьками назавжди, а не на деякий час. Це дуже велика відповідальність перед Богом і нелегка праця. Але з сиротою в дім приходить Боже благословення.

 

Віталіна Царук

Прес-центр церкви «Заповіт Ісуса Христа»

Категория: