ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ ТА ПОДЯКИ.

0
Ваша оценка: Нет
 
8 травня в їдальні храму відбулось святкове зібрання з приводу святкування Дня перемоги над фашистською Німеччиною. Це день пам’яті та скорботи.
 

Серед гостей свята немає вже ветеранів, тільки діти війни, ті, хто народився у воєнні роки або чиї дитячі роки припали на війну. На жаль, в нашій країні не так багато людей, що переступили 90-річний рубіж. Та й діти війни прийшли не всі, адже наймолодшому з них більше 70 років. На свято були запрошені шістдесят людей (в минулому році було на двадцять більше), але декілька запрошених нажаль не змогли відвідати свято. Сумна статистика.

Гостей запросили до святкових столів, де вони могли випити чаю з солодощами та поспілкуватися в теплій, приємній атмосфері.

Молодь з церкви підготувала для своїх старших братів і сестер святковий концерт. У програмі були пісні воєнних років, зворушливий танець під пісню «Синий платочек».

Діти привітали ветеранів віршами.

Це свято не поклоніння датам чи пам'ятникам, а повага до живих людей, яким довелося пережити жахи війни і труднощі відновлення країни в післявоєнні роки.

 

Привітати гостей свята прийшли пастир Богдан та пастир Зоя.

            Пастир Богдан

Не даремно в народі кажуть, що хто не пам’ятає

минулого, не має й майбутнього. 
Ми зібрались тут, щоб пригадати, що відбулося
 в вашому житті, що вам довелось пережити. Завдяки
милості Божій ви змогли вижити. Дякую вам, що попри
все ви продовжуєте вірити в майбутнє своє і наше.

Господи, прошу, щоб ти дав їм радість, яку вони недоотримали в дитинстві. Щоб ставши християнами, вони мали благодать служити Тобі, зберегти віру, стати тими переможцями, про яких говорить Біблія.  Прошу цього не тільки для цих братів та сестер, але й для їх дітей, онуків, для всього їхнього роду.

Нехай збудуться на вас ці побажання: «Зацвіте справедливий, як пальма, і виженеться, немов кедр на Ливані. Посаджені в домі Господнім цвітуть на подвір'ях нашого Бога, іще в сивині вони будуть цвісти, будуть ситі та свіжі, щоб розповідати, що щирий Господь, моя скеля, і в Ньому неправди нема!» (Псалом 91:13-16).

 

Пастир Зоя

Мало хто з вас, дорогі брати та сестри, пам’ятає війну, бо ви були дітьми. Ви пережили наслідки війни, руйнацію, бачили багато інвалідів. Багато з вас не дочекались своїх батьків, дідів з війни, виросли сиротами.

Але ми не можемо когось звинувачувати в тому, що сталось, бо кожна війна має перш за все духовні корені, за всім цим стоїть духовний світ. Люди багато сперечаються про цю війну – чи правильна війна. Не правильна! Війна завжди не правильна і не справедлива. Ми з вами покликані не займати будь-яку людську позицію, але позицію нашого Господа Ісуса Христа. Ми повинні молитися за наших воїнів, щоб Господь зберіг їхнє життя, припинив війну в нашій країні, щоб наступив мир.

Наш Господь – Бог миру. Він Своїм життям та своєю смертю, Своїм воскресінням примирив нас з Богом Отцем. І він приніс мир. У нас є вірний Путівник, вірна дорога. І  є правильний настрій нікого не звинувачувати, не осуджувати, але все віддавати Господу, і просити тільки миру.

Ми просимо благословення для України, для всіх людей. Хай наступить Твій Божий мир! Від всієї церкви в Україні просимо – прости гріхи всього народу України! Зціли нашу землю, віднови нас, дай кожному світле серце та розум, дай кожному народження з гори, наповни кожного Духом Святим.

«А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь» (Послання до Ефесян 3:20,21).

 

Літні люди були задоволені увагою до себе. Вони дякували молоді за чудове свято.

Наприкінці святкування гостям подарували гвоздички та всі разом заспівали пісню «День победы».

 

Тамара Лозовик

Фото Андрій Комаров

Прес-центр церкви "Заповіт Ісуса Христа"

Категория: