Чи потрібно молитися за дітей

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Батьки часто не замислюються, звідки в життя їхніх дітей приходять проблеми – хвороби, суїциди, наркотики, бродяжництво; пізніше - розлучення, безбатченки...

Що ж відбувається з дітьми? Чому ці негаразди приходять в їхнє життя? Начебто нормальна сім'я – а дитина ...

У сучасному світі батьки часто просто не вважають чимось суттєвим молитву за дітей. Деякі вважають її просто забобоном, архаїзмом, бабиною змовою.

Та чи діє насправді молитва на життя дитини?

У першу чергу слід усвідомити, що діти – не наша власність. До певного терміну жінка не підозрює, що всередині неї зародилося життя. І навіть коли вона про це дізнається, не може з упевненістю визначити стать дитини, хоча й вибір невеликий. Навіть при сучасному розвитку медицини неможливо визначити, на кого буде схожий малюк, поки він не підросте, якого кольору в нього будуть очі та волосся. З цього можна зробити висновок, що не ми творці своєї дитини, ми тільки беремо участь у процесі творіння.

Буває, жінка різними засобами намагається позбутися небажаного плоду, але коли нічого не спромоглась, а термін для хірургічного розв'язання «проблеми» збіг, вона з безвиході вирішує народжувати. І якщо вона народить дитину і полюбить її всім серцем, слова і дії, спрямовані на її вбивство, продовжуватимуть діяти. Тобто жінка віддала свою дитину смерті задовго до народження.

Як змінити таку несправедливу, на нашу думку, ситуацію? Бажати смерті людині – це гріх, дарма що ця людина ще не народилась. А гріхи прощає тільки Бог. І шлях один – покаятися у своїх злочинних намірах перед Богом і просити у Нього захисту для свого синочка чи донечки. І покривати молитвою своїх дітей щодня, або хоча б ранком, назвавши імена дітей перед Богом і попросивши Його благословення для них на цей день.

Ми, як люди не завжди є прикладом для своєї дитини, бо грішимо, помиляємося і також потребуємо допомоги. Коли ми не допускаємо в життя дитини Творця, Отця Небесного, то вона повторює, і навіть посилює наші помилки. І тоді в її життя приходять серйозні проблеми, які ми вирішити не в силах.

Відповідаючи на питання: «Чи молилися за вас ваші батьки?», багато дорослих людей дивувалися з нього. Деякі кажуть «ні», хтось говорить «так», але помітно, що питання дає тему для роздумів: якби за мене молилися, то яким би було моє життя?

Але навіть якщо ваші батьки не виконують свій обов'язок перед Богом щодо вас – ви самі починайте молитися за своїх дітей. Не важливо, скільки років дітям – за 50 або 30, 18 чи 5 років. Навіть якщо малюк тільки народився, він вже потребує вашої молитви. Більше того, молитися за дитину потрібно набагато раніше, ще до її зачаття. І для дітей дуже важливо знати, що ви за них молитеся.

Діти - це наше сьогодення і майбутнє, вони є тими, хто буде продовжувати наш рід. Благословляючи дітей, ми руйнуємо усвідомлені і неусвідомлені прокляття наших предків і благословляємо тисячі наших нащадків. Як сказано у книзі Вихід у 20 розділі, Бог «чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей».

Життя дітей не повинне залежати від випадку. У книзі Плач Єремії (2:19) Бог закликає нас: «... Виливай своє серце, мов воду, навпроти обличчя Господнього! Підійми ти до Нього долоні свої за душу своїх немовлят...». Молитва за дітей буде більш потужною, якщо вона підкріплена постом, і дуже важливо, щоб батьки молилися за своїх дітей удвох, у злагоді.

Нажаль, багато людей, які називають себе християнами, нехтують молитвою за дітей і біжать до Бога, коли дитина захворіла або трапилася біда. Тому часто молитва батьків є не благословенням для дітей, а виправленням наслідків їхнього небажання молитися за них щодня. Вони ніби намагаються домовитися з Богом, дають обіцянки. Але коли біда минає, забуваються і обіцянки. До наступного разу.

Якщо батьки не покривають своїх дітей молитвою, вони їх немов беззбройними відпускають на битву. Іноді підбадьорюючи, але частіше звинувачуючи за скоєні неправильні вчинки. Але молитва батьків і проголошене на дітей Слово Боже дає їм зброю, здатну захиститися від сильного ворога.

Нас не вчили, як потрібно правильно молитися за дітей. Завчені або прочитані молитви з папірця не діють. Спочатку батькам самим потрібно налаштуватися на хвилю Духа Святого, і Він поведе їх у молитві. Адже батьки не завжди поруч, і діти часто не діляться своїми проблемами з ними. Але Дух Святий підкаже, в якому захисті потребують діти, і яке Слово Боже необхідно вивільнити на них саме сьогодні.

Коли ваша дитина знову щось робить неправильно – не припиняйте молитися, просіть Бога про захист, і Він Сам захистить від диявольських атак вашу дитину. Іноді це потребує часу.

Навчіть дітей молитися перед сном (в першу чергу своїм прикладом), і ви вкладете в їх руки могутню духовну зброю. Навчіть малюків якомога раніше вивільняти на себе слово Боже, розучуючи з ними вірші з Біблії.

Якщо батьки України почнуть сьогодні молитися за своїх народжених і ще не народжених дітей, то протягом одного покоління зміниться менталітет цілої нації. Для цього не потрібна спеціальна підготовка – тільки любов.

Якщо ви тільки починаєте молитися за дітей, ця проста молитва допоможе вам зробити перші кроки. Ви можете додавати в неї все, що вам підкаже Дух Святий. Головне – моліться!

 «Отець Небесний! Захисти моїх дітей, їх дух, душу, тіло, розум і емоції від усякого зла, захисти їх від будь-якого насильства. Відгороди моїх дітей від таємних небезпек і позбав сили всю зброю, що піднімається на них.

Допоможи моїм дітям ходити Твоїми шляхами в слухняності волі Твоїй, щоб вони завжди знаходилися під покровом Твоєї милості.

Дякую Тобі, Господи, за Твій покров над моїми дітьми, за твій захист, і даруй Твоє благословення на усіх їхніх шляхах та благослови всі їх справи.

В ім'я Господа Ісуса Христа!

Амінь!»

Хай благословить вас Господь!

 

Тамара Лозовик

Прес-центр "Заповіт Ісуса Христа" 

Категория: