Бути добрими батьками

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

Сім'я під загрозою руйнування. І це руйнування є наслідком процесів, що відбуваються не тільки в нашому, але й в світовому суспільстві.

Сім'я – це місце, де людина народжується та формується як особистість. Родина повинна бути осередком безпеки і любові. Але зараз вона піддається потужним атакам диявола, ворога всього Божого. Телебачення спокусливомотивує подружню невірність, розлучення, одностатеві шлюби, вільне кохання, феміністичний рух, життя без дітей. Це все стратегії ворога людських душ. Переглядаючи телепередачі та фільми, люди підпадають під вплив «нових» віянь.

Автор сім'ї – Бог. Саме Він, як Творець, створив сім'ю. Ніхто інший – ні держава, ні закони, ні люди. Тому Він пильнує за Своїм творінням, Він найбільше бажає, щоб Його святиня залишилася в чистоті.

Ніщо не може замінити інститут сім'ї. Держави руйнуються, економіка світу втрачає стабільність, але якщо у людини є міцні стосунки в родині, засновані на любові та взаємній підтримці, вона буде відчувати себе впевненою і захищеною. Народна мудрість каже, що щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

Сім’я – основа суспільства. Які цінності і стосунки в родині, таким буде і суспільство. Сьогодні нам треба навчитися правильним відносинам у своїй родині. Якщо виникли в сім’ї проблеми, не поспішайте з розлученням, не вирішуйте суперечки через сварки чи бійки. Треба навчитися почути один одного,і в спілкуванні бути прикладом для своїх дітей. Так ми зможемо захистити та зберегти свою сім'ю, своїх дітей. Своїм прикладом та порадою ми зможемо допомогти своїм друзям, сусідам, родичам, які проходять сімейні труднощі, і не знають, як змінити ситуацію.

Однією з гострих проблем в сім’ї є проблема недогляду за дітьми. Поява безбатченків спричинена не тільки розлученням, але також пасивним ставленням чоловіків до своїх батьківських обов’язків. Часто батько не знає, як поводитись з дітьми, бо не бачив такого прикладу в своїй сім’ї. Він знає, як працювати, заробляти гроші, але в виховання дітей потрібно вкладати не лише гроші, але й любов та свій час.

Сьогодні багато батьків не розуміють, що їх діти страждають, тому що потребують їх уваги і любові. Діти мають велику душевну потребу відкритися і довіритися батькові чи матері, просити в них поради. І коли діти цього не отримують, згодом в них з’являється неповага, навіть зневага до батьків, які в свій час не були для них опорою.

Наш Бог Отець, незважаючи на те, що ми, як діти, не досконалі, не відкинув нас, Він залишається нашим Батьком. А батько може бути лише один. Тому, дорогі татусі, навчайтеся батьківства, щоб бути гіднимприкладом для своїх синів. І ваші діти колись скажуть: «Спасибі, тато, що не розлучився з мамою, не залишив мене. Ти любив мене, обіймав, розмовляв зі мною. Хочу бути таким, як ти!». І благословення міцної сім'ї продовжиться в поколіннях.

Бог, як наш Отець і Творець усякої людини, може і бажає допомогти нам у цій гідній справі – бути добрими і люблячими батьками. Ваша щира молитва до Бога Отця з проханням про допомогу і підтримку не залишиться без відповіді.

 «Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню» Євангеліє від Івана розділ 14, вірш 14.

Хай благословить вас Господь!

Категория: