Благодійна акція «Різдвяні мрії» відбулась

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)

 23 грудня Молодіжна Громадська Організація «АРТ-Село», благодійний фонд «Всесвіт за майбутнє» та громада церкви «Заповіт Ісуса Христа» запросили небайдужих житомирян на акцію, спрямовану на збір коштів для придбання різдвяних подарунків для дітей, які перебувають на лікуванні в житомирській онкогематологічній обласній дитячій лікарні. Благодійна акція відбулась вдруге в приміщенні церкви «Заповіт Ісуса Христа».

  Приміщення було прикрашене роботами члена Національної спілки художників України Олени Гузенкота вихованців її студії. Активну участь в підготовці аукціону приймала Юлія Толмачова, голова правління фонду «Всесвіт за майбутнє».

 

На початку програми привітав та благословив всіх присутніх пастор церкви «Заповіт Ісуса Христа» Олександр Дехтяренко: «Бог нам заповідав бути милосердними, допомагати тим, хто поруч. Наша церква завжди підтримує діяльність громадських організацій». Він наголосив, що саме Бог здійснює мрії, а особливо дитячі.

В програмі свята прозвучали колядки в виконанні вокального ансамблю «Лілея».  

Учень музичної школи №1 Павло Патинський подарував музичну композицію.

Також в програмі взяли участь викладачі музичної школи №3.

Підтримали захід і такі митці, як Лариса Бойко - автор та виконавець своїх пісень. 

Жуковська Людмила Олександрівна, вихователька онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні, подякувала всім присутнім за небайдужі серця.

Невимушена тепла атмосфера заходу об’єднала всіх навколо ідеї допомоги дітям.

Присутні переглянули фільм, який було знято в лікарні. З екрану діти говорили про свої бажання отримати подарунок на свято, зачитувалися їх листи до Діда Мороза. Але найголовнішебажання кожної дитини та її батьків – це одужання, щоб дитина стала знов здоровою та могла жити повноцінним життям.

На аукціоні були придбані роботи, зроблені вихованцями Олени Гузенко.

Всі кошти, які надійшли від продажу художніх робіт, запрошень та пожертвувань в сумі дев’ять тисяч гривень будуть використані на придбання різдвяних подарунків онкохворим дітям.

Терапія радості, терапія подарунків ефективно впливає на одужання дітей. Хай ці подарунки ще більше підтримають дітей у вірі, що мрії здійснюються.

Прес-центр церкви

Паламаренко Людмила

Лозовик Тамара

 

Фото Ольги Владімірової та Сергія Калініна

Категория: