Благодійна акція «Різдвяні мрії»

5
Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2 голосов)

Вже вдруге церква «Заповіт Ісуса Христа» є місцем проведення різдвяного аукціону, всі зібрані кошти якого підуть на придбання святкових подарунків для онкохворих дітей.

23 грудня о 17-00 в приміщенні церкви відбудеться благодійна акція «Різдвяні мрії». Взявши участь в цій акції, ми можемо сприяти одужанню онкохворих дітей. Адже кожен розуміє, що при гарному настрої і хвороба відступає скоріш.

Діти знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні житомирської обласної дитячої лікарні. Лікування надзвичайно дороге, тому всі кошти батьки витрачають на придбання ліків.

Але діти не повинні втрачати надію на оздоровлення. Вони тримаються за віру, що хвороба відступить. І організатори аукціону вкотре запевняють дітей в тому, що мрії здійснюються. Діти самі пишуть листи з побажанням отримати різдвяні подарунки. Організатори акції роблять все можливе, щоб дитина отримала саме той подарунок, про який писала у своєму листі.

Запрошуємо Вас приєднатися до участі у цій святій справі милосердя та подарувати радість дітям.

В програмі заходу – святковий концерт за участю професійних виконавців, художня виставка члена Національної спілки художників України Олени Гузенко, різдвяний ярмарок дитячих робіт вихованців студії «АРТ-Село», лотерея та аукціон художніх робіт.

Організатори заходу – Молодіжна Громадська Організація «АРТ-Село», благодійний фонд «Всесвіт за майбутнє» та громада церкви «Заповіт Ісуса Христа».

Захід відбудеться 23 грудня о 17-00 в приміщенні церкви «Заповіт Ісуса Христа» за адресою: м. Житомир, вул. Адм. Щастного, 9.

Звертайтесь за телефонами:

063-724-13-36, 097-531-19-69 Людмила Паламаренко

067-735-57-11 Олена Опанасюк

Категория: